مادر سپید

مادر یک روشندل

این وبلاگ گاز نمیگیرد ، سیلی میزند

فروردین۳۰

سلام

مدتهاست گلایه های زیادی رو از والدین بچه های نابینا میشنوم .. از کمبود نیروی متخصص گرفته تا کمبود معلم بریل خوان و کتاب بریل و سی دی و نوارهای درسی به روز شده و آموزش غیراصولی و ناقص معلمین کم تجربه و بعد سختگیری کنکور مآبانه ی آزمون های دوره های ابتدایی و  بی احترامی و بی حرمتی به شخصیت بچه های نابینا و والدینشان و و و و …

از ابتدای سال تحصیلی که معضل کتب درسی بچه های دوره ی راهنمایی رو لمس کردم جهت پیگیری و رفع این مشکل که تحصیل فرزندان نابینای ما رو تحت تاثیر قرار داده پیگیری هایی کردم ! از مسئولین شنیدم که کتاب بریل هزینه میبرد سنگین است حجم زیادی دارد صوتی بهتر است ، اصلا مهم نیست یک نابینا بداند که مثلا کیومرث رو با ”ث” مینویسند یا “س” ! و و و …

باشه باشه باشه اصلا همه حق و حقوق دنیا با شما ولی چرا همین کتاب های صوتی بچه های ما از سال ۱۳۸۵ تا به حال بازخوانی نشده !! مگر نه این است که کتاب های سیستم قوی و اصولی تدوین شده آموزشی مملکت ما هر ساله حذف و اضافه دارند ولو یک جمله !!؟

پیگیری های دوست ارجمندم بانو مولانا این گزارش رو در پی داشت که خواندنش دردیست مضاعف و اندوهی بیشتر برای والدین بچه هایی که تنها دستگیره ی ارتباطی فرزندانشان با جامعه همین مدارس استثنایی ست که لیاقت پذیرش این کودکان معصوم را ندارد ! کودکانی که هر کدامشان مایه ی برکت در دنیا و نعمت در آخرت است !

اخبار ناامید کنند ادامه تحصیل فرزندان ما همچنان ادامه دارد ….

تا بعد .

جناب رسته ادمین محترم .. لطفا بخش نظرات رو نگاه کنید ! چرا نظرات بعد از تایید نمایش داده نمیشه ؟؟

———–

بعد از تحریر : از اصلاحات متشکرم جناب رسته . اما اسم و بنر وبلاگ کو ؟

تعطیلات نوروزی خود را چگونه گذراندید ؟

فروردین۲۷

 سلام

این انشای تخیلی حسن درباره موضوع تعطیلات خود را چگونه گذرانده اید هست که به صورت شفایی در کلاس به صورت فی البداهه تعریف کرده . به ادبیات گفتاری او دست نزدم .

——

۲۹ اسفند ه سال ۱۳۸۹ بود من سوار سفیه فضایی خودم که بیضی و به شکل تخم مرغ بود شدم و به سمت فضا حرکت کردم درانجا ستاره ایی مشاهده کردم به نام ستاره شکاری که شکل مردی با گرز و شمشیر در دست در فضا ایستاده است . این ستاره در مقابل مریخ و در منظومه شمسی قزار دارد و مریخ به دور ان میچرخد . این ستاره در حال مرگ است .

۱ فروردین سال ۱۳۹۰ به سیاره ایی رسیدم که در آن موجودانی بود از موش بزرگتر و از انسان ها کوچکتر بودند . تا من و سفینه ی من در سیاره آنها فرود آمدیدم همه موجودات گفتند : اوی وی وی وی وی وی و همه آنها د فرار و همه آنها فرار کردند . اما کمی بعد با روباتی به نزدیکم آمدند که این ربات میتوانست زبان ما انسان ها را ترجمه کند . به سمت من آمد و گفت کیستی اسمت چیست از کجا آمدی گفتم سلام من حسن محمدخانی هستم و از سیاره زمین آمدم و در فضا به دنبال حیات آمده ام و اگر مایل باشید میخواهم از شما عکس بگیرم و کمی بعد ربات به عقب رفت و با آنها صحبت کرد . اول آنها مایل به عکس گرفتن نبودند اما به اصرار ربات که کنجکاو بود که عکس گرفتن چی هست آنها کم کم جلو آمدند . و من چند تا عکس خوشگل از آنها گرفتم . در اینجا نمیدانم یک چیزی عجیب مثل لیزر به دوربین م خورد که عکس هایم کج و ماوج شد و عکس ها پاک شد من بعد از تحقیقات دیگرم خواستم  به زمین برگردم آنها اصرار داشتند من در سیاره شان بمانم و زندگی کنم ولی من به آنها گفتم که تعطیلات تمام شده است و من خانواده دارم و اینجا سرزمین من نیست و باید به خانه خودم برگردم . و از آنها خداحافظی کردم و به سوی سیاره ام آمدم . به خاطر اینکه عکس ها پاک شده بود نتوانستم به مردم ثابت کنم که حیات در سیارت دیگر هم وجود دارد . اما شاید آنها یک روز به زمین امدند و چون من را دیده اند از من نمیترسند . من منتظر آن روز هستم که آنها بیایند .

سردمه

فروردین۲۷

سلام

هنوز با اینجا غریبه ام .. هنوز به دلم نچسبیده .. خیلی سرده .. سردمه ..

نوشتنم نمیاد ..

روز میلادت مبارک

فروردین۲۴

آهای سبزه ها بخندید که رویش چون شما سبزه است ..

آهای دریاها موج بردارید که دلش چون شما دریایی ست ..

آهای آفتاب بتاب که قلبش چون تو آفتابی است ..

نیکوترین نیکویی .. زیباترین زیبایی ، روز میلادت مبارک ..

فدای روی ماهت خندون ترین پسر دنیا ..

۸ سالگی ات مبارک ..

 

افتتاحیه !!

فروردین۲۱

وووااای مادر جان اینجا چه خبره !!؟؟؟

جناب حسین رسته ، ادمین محترم یک کلاس آموزشی هم بزارید بشه از این صفحه کاربری استفاده کنیم !!

اسپیشیال در حال اصلاحات است .. و فکر میکنم بهتر از قبل بشه .

سلام جهان!

فروردین۲۰

به وبلاگ های سایت اسپیشال سلام !

سال نو مبارک

فروردین۲

سلام
سال نو بر همه شما مبارک .
دعای مخصوص امسال بنده :
انشالله امسال سال بهتری داشته باشیم .. امنیت هامون افزایش پیدا کنه و سلامتی اعصاب و روان پیدا کنیم !
persiangraphic_saleno.jpg
فعلا تا بعد .