مادر سپید

مادر یک روشندل

سیب سرخ

فروردین۲۸

sibsorkh.JPG
تولدت مبارک سرخ ترین سیب زندگی ام …
تولدت مبارک عرق بیدمشک م …
تولدت مبارک آرامش دل م …
تولدت مبارک نفس زندگی م …
…..
سلام
خوشبختانه امسال سال خوبی رو شروع کردیم . امیدوارم امسال برعکس سال قبل برای خانواده کوچکم سال خوبی باشه . دوست دارم امسال عوض سال قبل که پر از ناامیدی و یاءس و ناخوشی بود سالی پر از شادی و مهربانی و موفقیت و سلامتی باشه …
اینکه نمی نویسم بیشتر به خاطر خواننده های وبلاگمه .. باید خودم رو بسازم .. نمیدونم چقدر طول میکشه ! تاثیر اتفاقاتی که در سالهای اخیر در زندگی م افتاده مسبب این رویه در من شده که کمتر به نیمه پر لیوان نگاه کنم !!!
ولی روی هم رفته نسبت به سال قبل در این موقع حالم بهتره …
هر چند امیر اقامتش در رم رو گرفته اما وضعیت اقامت ما در رم هنوز تثبیت نشده .. مشخص نیست چقدر طول بکشه ، اگر لازم بشه ایران باشیم تو فکر تاسیس یک مرکز تفریحی آموزشی و فرهنگی برای کودکان و خردسالان نابینا هستم . هر چند امیر صد در صد موافق نیست نه اینکه مخالف فعالیت های من در خصوص نابینایان باشه میگه رابطه دائمی که با افراد مشکل دار دارم باعث میشه در روحیه م تاثیر منفی بزاره … تا حدی درست میگه شاید تاثیر داشته باشه اما این راه برای من مثل ارتزاق روح ه و هرچند ممکنه تاثیرات منفی داشته باشه اما سرخوشی که بعد از انجام یک فعالیت در این خصوص بهم دست میده هرچند اگر کوچک باشه کلی بهم انرژی میده .
برمیگردم .. انشالله بهتر از امروز …
تا بعد .