مادر سپید

مادر یک روشندل

الفبای بریل انگلیسی

دی۲۹

سلام
عرض خاصی نیست ..
دوستی درباره الفبای خط بریل پرسیده بود .. این سایت رو ببینید :

http://www.afb.org/braillebug/thenamegame.asp

حتی میتونید اسمتون رو وارد کنید و بریل انگلیسی اون رو ببینید ..
دوستی گفت امیر کیه ؟ :hypnoid _ امیر همسرم هست :love
احوالات بد نیست غیر از آنفولانزای من و هادی و تازگی حسن .. بدجوری پنچر شدم .. خوشبختانه حال بچه ها بهتر از من هست ..
چند روزه دارم کتاب راز داوینچی رو از روی برنامه ایی به همین اسم در موبایلم میخونم نزدیک ۷۰۰۰ صفحه موبایلیه .. به شدت جذاب و پر کشش هست و جز کتاب هایی ه که با داستان قوی و منسجم همه جور اطلاعاتی رو به خورد خواننده میده .. تشویق شدم کتابش رو بخرم که در صورت مصور بودن تعاریفش از اماکن و تحلیل و نماد شناسی هایی که از نقاشی های هنرمند مورد علاقه م داوینچی زاویه دید جالبی خواهد بود .. این که میگم زاویه دید برای اینه که به هر چیزی که درباره مسیحیت میدونیم نسبت دروغ داده شده مثلا اینکه عیسی (ع) همسری بنام مریم مجدلیه داشته و فرزندی از او به اسم سارا باقی مونده و نسلش تا به حال ادامه داشته ، کلیسا این راز رو پنهان کرده به دلایلی نکته عجیبش اینجاست که دیر صهیون از این راز نگه داری میکنه ! جل الخالق ..:hypnoid و راز های نهفته و ناگفته و نهانی رو عنوان کرده که …
باید تا آخر داستان رو بخونم این جوری که نمیشه حتی تعریف درستی کرد ..
فعلا تا بعد .

بفرمایید ..

دی۲۲

سلام
نوشتنم نمیاد ! هر بار میام بنویسم .. چند خط میاد و نصفه میمونه !
عرض خاصی نیست ..غیر از اینکه :
_ هیچ کسی نمیتونه یک مادر رو از رفتن به محل تحصیل فرزندنش در هیچ کجای کره زمین منع کنه ! خصوصا مادر حسن
_ بعضیا هم توبیخ شدن !!
_ اقدامات موثری جهت رفع مشکلات و مسائل مهمتر مدرسه غیر از دردسرهای سلیمانی در حال انجام هست که بعد از شکل گیری کامل مینویسم .
_ برنامه تفریحی پارک (قلعه سحر آمیز) جهت گرفتن خستگی امتحانات در آخر هفته برای بچه های دوره ابتدایی ترتیب داده شد .
_ امسال به هیچ وجه در انجام تکالیف درسی حسن مداخله و نظارت نداشتم . خیلی سخت بود برای حسن و من ولی خوشبختانه تاثیرات خوبی داشت . در انجام تکالیف و خواندن حتی امتحاناتش کاملا مستقل شده و خیلی راضی هستیم هر دومون . تمام نمراتش هم بالای ۱۷ هست که ارزشش خیلی بیشتر از ۲۰ هایی ه که مامانا برای به زور از بچه هاشون میگیرند . دوستت دارم پسر خودساخته م . به ضمیر روشن دلت و به نادیده گرفتن لذتهای مادیت افتخار میکنم ..
hasani.JPG
………
_ چند روزی تا انتهای دوره درمان گوش هادی باقی مونده که بعد از اون باز هم نوارگوش و نظر دکتر .. انشالله که حل شده باشه .. اما سرفه های پی در پی که آلرژی تشخیص داده شده همچنان باقیست ، نظر پزشک به علت آلودگی هواست . حسنین و آیه کوشودوی یاسی هم همین مشکل رو داره !خوشبختانه فاطمه درگیر این آلرژی نشده. احتمالا باید برای تنفس سالمتر بچه ها دستگاه های تصویه هوا در منزل نصب کنیم !
_ بلاخره فرش قرمز هم پهن شد و ایمیل ” بفرمایید قدمتون سر چشم” دکترای امیر هم در دانشگاه لاساپینزای رم اومد . شرایط تحصیلی مناسبی پیش اومده که مطمئنم امیر عزیزم باز هم با موفقیت این دوره از زندگیش رو طی خواهد کرد ، انشالله دهه سوم بهمن برای ثبت نام نهایی باید اونجا باشه .
تا بعد .

بتمرگ بمیر

دی۶

سلام
بعد از دو هفته خیلی اتفاقی برای پرسیدن نمرات حسن مدرسه بودم ..
با دو بازرس که به قول خودشون آمده بودند ارامش را در مدرسه برقرار کنند مواجه شدم ..
با ناباوری با بدترین لحنی که میشه با ولی یک دانش آموز صحبت کرد با بنده صحبت کردند و آخرش گفتند :
۱ – با اولیا تماسم رو قطع کنم ..
۲ – دیگه مدرسه نیام ..
نتیجه کارشناسانه آموزش پرورش استثایی رو هم دیدیم :
نایب رئیس انجمن اولیا مربیان مدرسه .. مادر حسن .. بتمرگ خونه .. به درس بچه ت برس .. دیگه مدرسه نیا چون اینجا مدرسه پسرونه ست !!!!
مثل اینکه خدا یادش نبوده من خانم هستم و بهم فرزند پسر داده !!!!
تا بعد .

بهتر بشو ..

دی۶

سلام
از اینکه نگرانتون کردم معذرت میخوام .:embaressed
نوار گوش هادی با عملیاتهای متحیر العقولی با زحمت گرفته شد :silly!! شنوایی گوش راستش افت پیدا کرده . گویا مایعی پشت پرده گوش جمع شده که همون عفونت هست و از بین نرفته و باعث افت شنوایی شده . ۱۰ روز قبل از این که یک سری آنتی بیوتیک مصرف کرد برای سه هفته آینده هم دو نوع آنتیو بیوتیک داده که باید اونا رو مصرف کنه و بعد نوار گوش بده . اگر باز هم عفونت سر جاش بود یک دوره ۷ روزه دیگه طول درمان اضافه میشه که اگر اون هم افاقه نکرد با جراحی رفع میشه .
اون طور که دکتر هم با آرامش درباره جراحی میگفت انگار کار سختی نیست . جراحی میکروسکپی که با چیزی به اسم قرقره که اصطلاحش بود داخل گوش میگذارند و مایع رو خالی میکنند .. من امیدوارم که به اونجا نرسه .:confused
گرفتگی سینه ش که خطر ابتلا به برونشیت یا آسم داشت خوشبختانه رفع شد انشالله که گوشش هم مشکلی پیدا نمیکنه و رفع میشه .. :praying:praying:praying:praying
حسین هم خدارو شکر بهتره ..
حسن الحمدلله خوبه :thinking!!
……….
حسین موقع پوشیدن دستکش هاش :
چرا این دسکشه هزار پاه ه .. با گریه :cry.. انگوشتام کمه …:rolling
تا بعد .

بشنو ..

دی۲

سلام
باز هم عید گذشته غدیر مبارک :embaressed و شب یلدا :teeth هم !!:embaressed
از همین الان همه عید های نیومده رو تبریک میگم که باز از عید گذشته تبریک نگم !! وقت نمیکنم بیام بنویسم !فقط این نیست ! ۳۰۰۰ تا ایمیل نچکیده هم مونده که احتمالا مجبورم بعد از یه چک سرسری همه رو یک جا پاک کنم چون معمولا هیشکی واسم مایل شخصی نمیده :confused!!! :wink
امروز که الان لابد ۲ صبحشه باید هادی رو برای نوار گوش ببرم بیمارستان .. توی این ۱۰-۱۱ روز هر روزه صدها بار از تصور اینکه شنواییش آسیب دیده باشه جیگرم تیک تیکه شده !!!
سرفه هاش کمی کمتر شده اما هنوز خوب نشده !! حس خوبی برای نوشتن ندارم .. نگرانم ..
همین .. نوشتم که خالی بشم .. همین ..
حسین هم چند روزه صداش گرفته:sad شیطونک از ترس دارو و آمپول چند روزه تحمل میکنه و گلودردش رو بروز نمیده !! عجب گرفتاری شدیم از دست این پسر قرتی های امروزی !!
:confused
خوب بشنو هادی .. حتی ریزترین و زیرترین زمزمه ها رو ..