مادر سپید

مادر یک روشندل

سرگرمی جدید

شهریور۱۷

سلام
طاعات و عباداتتون مقبول حق ..
اینکه چرا اینقدر در وب نویسی کم کار شدم خوب چند دلیل داره ! که مهمترینش پیدا کردن یک سرگرمی جدید و جذابه که بدجوری فکر و حواس رو درگیر میکنه .. تماشای سریال خارجی لاست ..
فوق العاده است .. درباره ش سرچ کنید و اگر تونستید قید پول عزیزتر از جان را بزنید و سریال رو بخرید .. داستان فیلم هواپیماییه که در اقیانوس به دلایلی که بعدا در فیلم مشخص میشه دچار نقص فنی میشه و در جزیره عجیب و خاصی سقوط میکنه . جزیره ایی که به نظر من میتونه نمادی ناقص از بهشت باشه .. جزیره اعجاز با ساکنین بومی خاصی که برای قرمانان اصلی داستان مشکلات خاص تری رو ایجاد میکنند . در هر قسمت پر از معماهایی که طرح میشه و برای یافتنش پای فیلم با میخ پرچ میچسبین زمین و تا پی به راز قصه نبردین آروم نمیشین !
این یک لینک توضیحات درباره سریال هست .. ما از این شرکت سریال رو تهیه کردیم که کیفیت تصویر و صدا و حتی ترجمه زیر نویسش خیلی خوب بود ..

http://www.onkido.com/Sales3.aspx

85 قسمت سریال ساخته و زیرنویس فارسی شده و مایقی اون هنوز داره ساخته میشه و اووووه تا سال دیگه پخش بشه . بدترین پیامد این فیلم اینه که دیگه از دیدن تلوزیون و فیلمای خودمون اساسی زده میشی !
راستی من توی عکس مطلب قبلی نیستم :teeth کلا بنده با گذاشتن عکس مادرای دیگه هم مخالفم
به دلایلی :thinking
فعلا تا بعد .

سفر نامه مشهد ۲

شهریور۱۱

سلام
از زیارت که برگشتیم ۱۰ – ۱۵ تا عکس گرفتم که این یکی تصویر مادرا کمتر توش دیده میشد .. میدونید که بعضی ها حسسساسسسند ! مث خودم :teeth
View image
بعد از زیارت و نهار بچه ها رو بردیم شهر بازی مشهد تا هم گردشی کرده باشند و هم زمان زودتر برای رفتن به راه آهن بگذره ..
برای شام بچه ها ساندویچ سرد سفارش دادم که بیارند راه آهن ..
حالا .. بگذریم ..
بیخودی میگند مامون امام رضا رو شهید کرده !! شاید هم مامون مشدی بوده !!:thinking
حالا مشدیا خفه م میکنن !!! :nailbiting:nailbiting
آقا ماموره کنترل بلیط همچین نقره داغمون کرد نا جووور !!
طی مدتی که من به تور اسامی خانواده ها رو دادم چیزی حدود ۳۰ نفر کنسل کردند و من هی جایگزین کردم یعنی وقتی بلیط ها به اسم صادر شد حدود ۳۰ بلیط با مسافر ها همنام نبود و در قانون !! آمده است که :eyebrow : باید بلیط با مشخصات مسافر همنام باشه و گرنه مشمول جریمه میشه و باید بلیط رو دوباره بخره !:yawn! موقع رفتن به مشهد مشکلی نبود مامور کنترل بلیط خیلی راحت قانون رو با توجه به شرایط برنامه های اردویی نادیده گرفت اما امان از وقتی که بعععضی ها بخواند قانون رو اعمال کنند !
و این قانون مندی این گونه از افراد ملت رو کشته !!! :silly
خیلی راحت آقای مامور کنترل بلیط فرمودند که شما ۳۰ بلیط نا همنام !! دارید و باید بلیط ها رو دوباره بخرید .. چقدر ؟ نفری ۱۰ هزار تومان ، به عبارتی ۳۰۰ هزار تومان !!
و البته نمیدونم این قانون چرا اینقدر سلیقه ایی اعمال میشه و یه دفعه دچار نوسانات احساسات بشری در میاد و کم و زیاد میشه !!!!!
بعد از کلی صحبت کردن قرار شد قسمتی از مبلغ رو پرداخت کنیم که هیچ فقط خاصی نداشت:eyebrow !!
یعنی حتی وقتی گفتم که اغلب بچه های گروه جز ایتام هستند هیچ التفاتی منظور نشد !
حتی به شرایط موجود در برنامه های اردویی که معمول هست هم هیچ تخفیفی در نظر گرفته نشد ..
تخفیف فقط به التماس مکرر و لفظ قلم صحبت کردن و به عرش رساندن موقعیت شغلی جناب آقای مامور کنترل بلیط بستگی داشت که خوش بختانه امیر در این زمینه خیلی کمک کرد !:applause!
وقتی ضمن صحبت امیر با اون آقا من مشغول پیگیری برای گرفتن ساندویچ ها بودم اوشان هی گوشزد میکرد هر جا برید هم آخرش باید ایشون اجازه خروج بدند :smugفکر میکرد ما پارتی داریم که بازی کنیم !!!:drooling!!! و البته ما به موهم :sickبودن شغل شریف ایشان هر چه بیشتر پی میبریدیم !!!:eyebrow
خلاصه کلی سوهان زدند به اعصابمون و جریمه رو کمتر کردند تا اجازه خروج از مشهد رو دادند !
قربونش برم آقاق امام رضا هم وقتی میخواد آدم رو نگه داره میچلونه !!!
بالاخره این سفر هم تمام شد با کلی خاطره ریز و درشت و سخت و شیرین و کلی تجربه برای تک تک اعضای گروه ..
فعلا تا بعد .
حس ش بود اردوی کاشان و نیاسر رو هم مینویسم .. :teeth