مادر سپید

مادر یک روشندل

سلام

فروردین۲۶

امتحان میشود :nailbiting.. یه دوست خوب بدون هیچ چشمداشتی یه جای خوبه به من وحسن اهدا کرده :smug. اینقدر به نوشته ادامه میدم تا حسن هم بیاد بنویسه اصلا یه کاری میکنیم هر چند وقت یه بار از حسن میخوام براتون یه چیزی بگه تا من بنویسمش خوبه ؟:thinking … از آقای نوید به خاطر این خونه قشنگ ممنونم برایش آرزوی تندرستی میکنم :regular.
یا علی:hug
تا بعد …:shades


اینقدر به نوشته ادامه میدم تا حسن هم بیاد بنویسه اصلا یه کاری میکنیم هر چند وقت یه بار از حسن میخوام براتون یه چیزی بگه تا من بنویسمش خوبه ؟:thinking … از آقای نوید به خاطر این خونه قشنگ ممنونم برایش آرزوی تندرستی میکنم :regular.
یا علی:hug
تا بعد …:shades

۵ نظر برای :

“سلام”

 1. در ۲۶ فروردین ۱۳۸۴ و در ساعت ۸:۰۸ ق.ظ خاطرات کودکی گفته :

  سلام و صد تا سلام .
  به رسم قدیمی ها من که نفر اول این خونه ام باید آینه و قران بیارم و خونه نو رو افتتاح کنم . امیدوارم همیشه شاد باشی وپشتیبان خوبی برای حسن و فکر کنم مهمترین کارت به عنوان مادر یک روشندل . دادن اعتماد به نفس به حسنه که تو میتونی . دوستتون دارم یه عالمه

 2. در ۲۶ فروردین ۱۳۸۴ و در ساعت ۱۰:۲۶ ق.ظ نگین حسینی گفته :

  سلاااااااااام! بابا مبارکه! این میتونه نشونه ی خوبی باشه برای همون موردی که با هم صحبت کردیم. یعنی باید به نوشتن جدی ترفکر کنی. اول صبح جمعه؛ اخلاقم – ببخشید- سگی سگی بود اما این خبر خوب کلی حالمو عوض کرد.ممنون که اینقدر خوشحالم کردی. به امید روزهای بهتر برای من و تو و حسن و همه !

 3. در ۲۶ فروردین ۱۳۸۴ و در ساعت ۱۰:۴۵ ق.ظ خودم گفته :

  ایشالله ثابت قدم باشی :) من نفهمیدم حالا چرا از persianblog اومدی بیرون

 4. در ۲۶ فروردین ۱۳۸۴ و در ساعت ۱۱:۵۰ ق.ظ کلانتر گفته :

  بابا ای ولا! مبارک باشه!

 5. در ۲۶ فروردین ۱۳۸۴ و در ساعت ۱۲:۴۰ ب.ظ pooneh گفته :

  mobarake azizaaaaaaaaaaaam