مادر سپید

مادر یک روشندل

مشهد تابستان ۹۲

مرداد۳

سلام
طاعات و عباداتون مقبول حق تعالی ان شاالله .
دوستان قدیمی باخبرند جهت اطلاع دوستان جدید مقدمه کوتاهی عرض میکنم . حدود ۱۰ سالی هست که تابستان ها اکیپ مادران و بچه های استثنایی و روشندل به سرپرستی بنده راهی مشهد مقدس میشوند این افراد کسانی هستند که امکان سفر برایشان مقدور نیست به دلایل مختلف که هم میتونه مادی باشه و هم فرهنگی که مبسوط کردن ماجرا زمان بر است .. اولین سال ۲۰ نفر بودیم ! سال دوم ۶۰ نفر شدیم سال سوم ۸۰ نفر و .. از سال هفتم کمتر از ۱۰۰ نفر نشدیم ! امسال هم من اعلام کردم که بیشتر از ۸۰ نفر نمیتونم ثبتنام کنم اما میدونم که مثل هرسال اینقدر اشتیاق و درخواست بالا خواهد بود که باز هم تعداد به ۱۰۰-۱۲۰ نفر خواهد رسید .دوست داشتم طوری برنامه ریزی کنم که عیدفطر بچه ها مهمان امام رضا(ع) باشند ولی اینقدر هزینه ها سنگین بود که فکر نمیکردم امسال بتونم هزینه های این سفر رو تامین کنم که دعاهای بچه ها و خواب هایی که برای این سفر دیده بودند بلاخره نتیجه داد و بحمدالله حدود دو سوم هزینه ها جور شده مابقی هم باید تامین کنم کمی از خانواده ها بگیرم و باز هم کمک نقدی جمع کنم . توکل بر خدای وسیله ساز و مهربان ، همه تلاشم رو میکنم با کمک دوستان که هفته آخر ماه مبارک بچه ها رو برسونم به ضریح مقدس آقا امام رضا (ع) . الان حدود ۶۸ نفر ثبتنامی داشتم این ۶۸ نفر کسانی بودند که از عیدنوروز تا به حال تماس مکرر داشتند ، از فردا دایره اعلام ثبتنام رو با احتیاط وسیعتر میکنم که یکباره کنترل تعداد نفرات از دستم بیرون نره .
با توجه بالارفتن نرخ هتل اپارتمان ها و قطار فکر میکنم حدود ۳۰۰ تا ۳۵۰ تومن برای هر نفر هزینه کنیم که طبق برنامه هر ساله همه ی بچه های روشندل و یا استثنایی رایگان و مادران هم یک سوم نرخ نهایی رو پرداخت میکنند ! سال گذشته نفری ۲۳۰ تومن شد هر سال ۱۰ -۱۵ تومن تفاوت در هزینه داشتیم اما امسال رو نمیشه پیش بینی کنیم . ممکن هست برخی از برنامه ها و گردش ها به علت کمبود نقدینگی کنسل بشه !
برنامه هایی که هرساله تکرار میشه : ۱- اعلام حضور و هماهنگی با حرم مطهر جهت باز کردن راه برای زیارت گروه هست که بهترین برنامه ما هست . ۲- سرزمین موج های ابی برای خانم ها و دختران نابینا که دردسر های خودش رو داره اما سعی میکنم از دختران چند نفری رو ببرم که این محیط رو تجربه کنند (داخل پارک از ورود معلولین جلوگیری میکنند) . ۳- گردش و شهربازی برای همه ی گروه ۴- یا اجرای مراسم مولودی توسط خود بچه ها و نمایش هنرهاشون و یا یک برنامه جانبی که هر سال قرعه به نام یک نفر میفته که بچه ها رو مهمان کرامتش کنه .
امید به خدا تلاش میکنیم انشاالله که امسال هم دست تعدادی از عاشقان امامت و ولایت رو به ضریح مطهر امام غریبی برسانیم ..

تا بعد .

در دسته : سفر نوشت
۴ نظر برای :

“مشهد تابستان ۹۲”

 1. در ۴ مرداد ۱۳۹۲ و در ساعت ۱۱:۴۰ ق.ظ علی گفته :

  عالیه،خدا قوت،اگر کمکی از دست دیگران بر میاد اعلام بفرمائید

 2. در ۴ مرداد ۱۳۹۲ و در ساعت ۱:۲۵ ب.ظ خودم گفته :

  سلام
  موفق باشین و خوش بگذره هم به گروه و هم به خود شما. امیدوارم هوا هم این اجازه رو بده که نپخته برگردین.

 3. در ۴ مرداد ۱۳۹۲ و در ساعت ۱:۵۵ ب.ظ شهلا گفته :

  سلام
  واقعا کارتون عالیه
  انشاالله سلامت باشید وامسال هم مهمان امام رئوف.

 4. در ۶ مرداد ۱۳۹۲ و در ساعت ۷:۱۵ ب.ظ حسین گفته :

  سلام
  بعد از مدت زیادی دوباره اومدم وبتون.پایدار باشید همیشه.