مادر سپید

مادر یک روشندل

علی الاعلی

خرداد۳

شیعه همه جا رهبر و مولاش علی است
دنیاش علی بوده و عقباش علی است
بی‌مهر علی زهد ابوذر همه هیچ
سلمان که محمدی است آقایش علی است

احادیثی از پیامبر اعظم (ص) در مورد امام علی (ع)

پیامبر اکرم فرمود :
من شهر حکمتم و علی درب آن است .
یا علی تو برادر من در دنیا و آخرتی .
یا على توئى تقسیم کننده بهشت و دوزخ در روز قیامت.
دیباچه و عنوان نامه عمل مؤمن حب على بن ابیطالب است.
علی با حق است و حق با علی است هر کجا که علی باشد .
ولایت علی بن ابی طالب صراط مستقیم است .
علی (ع) در میان شمایان چون کعبه است که نگاه به آن عبادت و حج به آن واجب است.
یاد علی (ع) عبادت است.
مجالس خود را به یادکردن از علی بن ابی طالب زینت دهید.

هر که دوست دارد که به هیبت اسرافیل، رتبه میکائیل، جلالت جبرئیل، سازگاری آدم، خداترسی نوح، دوستی ابراهیم، اندوه یعقوب، جمال یوسف، مناجات موسی، صبر ایّوب، زه یحیی، سنّت یونس، پرهیز عیسی و حبّ و خوی محمّد بنگرد باید به علی بنگرد، که نود خصلت از خصلتهای انبیا در اوست و همه را خداوند در او جمع کرده و برای احدی غیر او جمع نکرده است

ای ابوالحسن، اگر ایمان و اعمال همه آفریدگان در یک کفّه ترازو و عمل تو در روز اُحُد در کفّه دیگری نهاده شود عمل تو بر همه اعمال آنها رجحان می‏یابد و خداوند در روز احد به تو بر فرشتگان مقرب خویش افتخار کرد و حجابها را از آسمانهای هفتگانه برداشت، و بهشت و مافیها به سوی تو سرکشیدند و پروردگار جهانیان از کار تو شادمان گشت؛ و خداوند به عوض آن روز پاداشی به تو عطا کند که هر پیامبر و رسول و صدّیق و شهیدی به آن غبطه خورد .

ای علی، جبرئیل علیه السلام مرا درباره تو خبری داد که مایه روشنی چشم و شادی دلم شد؛ او به من گفت: ای محمّد، خداوند به من فرموده: محمّد را از سوی من سلام برسان و او را آگاه ساز که علی پیشوای هدایت و چراغ تاریکیهای ضلالت، و حجّت بر اهل دنیاست، زیرا او صدّیق اکبر و فاروق اعظم است و من به عزت خویش سوگند خورده‏ام که به آتش نبرم کسی را که او را دوست داشته و تسلیم او و اوصیای پس از او باشد، و به بهشت در نیاورم کسی را که دست از ولایت و تسلیم در برابر او و اوصیای پس از او برداشته باشد .

یا علی

تا بعد .

۳ نظر برای :

“علی الاعلی”

 1. در ۳ خرداد ۱۳۹۲ و در ساعت ۵:۰۴ ب.ظ خودم گفته :

  سلام

  چرا اینجا دوباره اینطوری شد؟ یاد کارتون بارباپاپا افتادم که هی می گفت باربا عوض می شه

 2. در ۳ خرداد ۱۳۹۲ و در ساعت ۶:۱۵ ب.ظ ریحانه گفته :

  بنرش سنگینه سخت بالا میاد . اگر میشد بنرش رو سبک کنم قالبش بهتر میشد .. فعلا این باشه تا ببینم کی وقت میکنم درباره هاست ماست تحقیق کنم یه چی پیدا کنم .

 3. در ۵ خرداد ۱۳۹۲ و در ساعت ۱۱:۵۳ ق.ظ khodam گفته :

  اگه منظورتون اینه که حجم عکس حسن بالاست یه راههایی داره که کمش کرد اگه نه که دیگه نمی دونم. توضیح بفرمایین شاید بتونم راهی بگم. هاست مجانی هم راحت می شه پیدا کرد اگه خواستین بگین یه مورد قدیمیشو سراغ دارم اگه هنوز کار کنه